شماره تماس : 02177941954 / 02177946811 / 09107241891 / ساعت کاری از 10صبح تا 8 بعد از ظهر

رتین A جادوی جوانی

//رتین A جادوی جوانی

رتین A جادوی جوانی

رتینویید یک ترکیب فوق العاده است چه برای استفاده به منظور پاکسازی آکنه و یا جلوگیری از پیری پوست! اما استفاده از آن خطراتی هم میتواند داشته باشد. دراینجا ما به چگونگی استفاده از آن برای داشتن زیباترین پوست ممکن میپردازیم!

رتین A: چطور و چه زمانی استفاده کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم؟

اگر قرار باشد یک مشاور بزرگ در زمینه مراقبت های پوستی وجود داشته باشد، همان ترکیباتی هستند که تحت عنوان رتینوییدها شناخته شده اند. ویتامین A که اغلب با نام تجاری رتین A معرفی میشوند، تمام این کارها را انجام میدهند: پاکسازی آکنه از طریق جلوگیری از گرفتگی منافذ سلول های پوستی، افزایش میزان گردش های سلولی، تشدید تولید کلاژن جدید برای بهبود و حتی عقب انداختن آثار پیری مثل چین و چروک،  جلوگیری از ایجاد لک های پوستی ناشی از افزایش سن و ازبین بردن کدورت پوست.

پس چرا همه ی آدم ها و مادرهایشان از این محصول استفاده نمیکنند؟ تمام زن ها و مردهایی که در حال پیر شدن هستند و همچنین کسانی که کم یا خیلی زیاد به پوست خود اهمیت میدهند از متقاضیان رتینویید هستند.

رایج ترین گلایه هایی که میشود این است که عوارض جانبی مثل خشکی، پوسته پوسته شدن و سوزش پوست باعث میشود، استفاده از این ترکیب در مراقبت های روزانه پوستی در بسیاری از افراد با مشکل مواجه شود. خبر خوب این است که علم برچگونگی استفاده از رتینویید میتواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. اگر نکته زیر را به کار گیریم هم یک تجربه لذت بخش کسب خواهیم کرد و هم در نتیجه آن یک پوست شفاف خواهید داشت.

رتینویید با رتین A چه فرقی دارد؟
رتینویید دارای غلظت بالاتری از رتینوییک است و بدون نسخه فروخته نمیشود، در صورتی که رتینول میتواند در داروخانه ها فروخته شود و از غلظت کمتری از ماده فعال برخوردار است.

در کلینیک زیبایی دکتر ترنم لطفی، مفتخر هستیم خدمات تزریق بوتاکس،  تزریق ژل و چربی،  لیزر موهای زائد،  لیزر فرکشنال،  میکرونیدلینگ،  میکرودرم ابریژن،  مزوتراپی،  برداشتن خال،   درمان لک، اسکار و ملاسما را با بهترین دستگاه ها و نازل ترین قیمت در منطقه شرق تهران و میدان هفت حوض و نارمک انجام می دهیم.

 

آخرین مقالات در سایت کلینیک زیبایی دکتر ترنم لطفی :

هفت نکته در مراقبت از پوست دور چشم و پلک

جلوگیری از پیر شدن پوست صورت با چند تمرین خانگی

میکرودرم ابریژن با پوست ما چه میکند؟

آیا کمبود روی داریم؟

فواید پوست موز

ریزش مو و علّت های آن

رتین A جادوی جوانی

تزریق ژل یا چربی؟

بوتاکس چیست

2019-08-16T08:05:18+00:00