شماره تماس : 02177941954 / 02177946811 / 09107241891 / ساعت کاری از 10صبح تا 8 بعد از ظهر

برجسته سازی گونه با فیلر (ژل)

/برجسته سازی گونه با فیلر (ژل)
برجسته سازی گونه با فیلر (ژل)2019-09-09T08:33:30+00:00

برجسته سازی گونه با فیلر (ژل)

برجسته بودن گونه و حجیم بودن آن همیشه علامت جوانی و سلامت فرد در جامعه بوده است. با افزایش سن، فرد ممکن است بخشی از حجم گونه ها و قابلیت ارتجاع پوست خود را از دست بدهد. این شرایط باعث می شود چشم ها و گونه ها فرو رفته به نظر رسیده و گونه ها حالت افتاده پیدا کنند. به این ترتیب خطوط لبخند عمیق تر شده و یک ظاهر خسته برای صورت فرد ایجاد می شود. هدف از حجیم کردن گونه و گونه گذاری (که امکان انجام آن در این کلینیک تحت بی هوشی عمومی وجود دارد) شکل دادن دقیق زوایای صورت و بازیابی حجم از دست رفته گونه به خاطر افزایش سن بیمار است.

روش درمانی تزریق فیلر ( ژل ) می تواند یک روش سریع و موثر برای افزایش حجم گونه باشد. حجم اضافه شده به گونه ها در تزریق ژل گونه می تواند ظاهر صورت را جوان تر و متوازن تر کند. این روش یک راهکار سریع است که می تواند تاثیرات فوری بر وضعیت بیمار داشته باشد. همچنین این روش بدون ورم و دوره ریکاوری است و کبودی ناشی از انجام عمل جراحی را به همراه ندارد.

جهت برجستگی گونه با تزریق ژل  ، پزشک متخصص ابتدا وضعیت سلامت فرد را مورد بررسی قرار می دهد ، پس از آن با بررسی آناتومی صورت فرد ، جهت تزریق مقدار مشخصی از ژل که گونه هایی متناسب با اجزای دیگر صورت ایجاد نماید ، ژل را به زیر پوست گونه و در محل دقیقی تزریق می کند .

بلافاصله پس از تزریق ، تاثیر آن مشخص خواهد شد ولی نتیجه ی نهایی پس از فروکش کردن قرمزی و ورم حاصله از تزریق در یک الی دو هفته پس از تزریق نمایان می گردد .

 تزریق ژل گونه برای افرادی که دوست دارند چهره ای منحصر به فرد داشته باشند عمل مناسبی می باشد، چون اغلب افرادی که استخوان گونه برجسته ای دارند از چهره ای جذاب برخوردار هستند. داشتن گونه های برجسته را می توان به عنوان یکی از فاکتور های جذابیت نام برد. عوامل مختلفی موجب می شوند تا پوست صورت شما شل شود و به اصطلاح بیافتد که این امر زیبایی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. در ادامه قصد داریم تا به بررسی عمل تزریق ژل به گونه بپردازیم. با دکتر سلام همراه باشید.

برجستگی استخوان‌های گونه به طور قابل توجهی به زیبایی طبیعی صورت ما می‌ افزاید. بسیاری از افراد برجستگی استخوان‌ های گونه را می‌ پسندند، زیرا آن را نشانه‌ای از زیبایی می‌ دانند. افزایش سن و کاهش وزن می‌تواند باعث از دست دادن ظاهر زیبا و جوان گونه‌ های شما شده و ظاهر شما را لاغر و خسته نشان دهد. اما تزریق چربی و یا ژل به گونه‌ها (گونه گذاری) می‌تواند حجم از دست رفته را به صورت شما بازگردانده، مانند عمل تزریق چربی به صورت که باعث از بین رفتن خطوط و چین و چروک ها می شود، برجستگی استخوان گونه را افزایش دهد و خطوط کنتور صورت و تقارن آن را بهبود بخشد.

ژل‌های پوستی وسایل آرایشی و زیبایی قابل تزریق هستند که برای افزایش حجم (برجسته کردن گونه بدون جراحی) و تغییر شکل در ناحیه تزریق مورد استفاده قرار می‌گیرند مثل ژل‌ های تزریقی صورت، گونه و چانه.

مقدار کمی ژل تزریقی توسط سوزن بسیار ریزی در پوست و در محل مورد نظر به صورت مستقیم تزریق می‌ شود. پس از تمیز کردن ناحیه مورد درمان، از کرم بی‌حس کننده استفاده می‌ شود. این بی‌ حسی شما را مطمئن می‌ سازد که تزریقی در حال انجام است، حداقل ناراحتی و درد را برای شما دارد.

عمل گونه گذاری با تزریق ژل، باعث می شود صورت چاق‌تر و پوست لطیف‌ تر و بدون چین و چروک به نظر برسد. ژل همچنین به صورت حجم داده و قسمتی که ژل در آن تزریق شده است حالت و شکل جوان‌ تر و شاداب‌ تری به خود می‌ گیرد.