شماره تماس : 02177941954 / 02177946811 / 09107241891 / ساعت کاری از 10صبح تا 8 بعد از ظهر

تزریق فیلر – ژل برای جوانسازی پوست دست

/تزریق فیلر – ژل برای جوانسازی پوست دست
تزریق فیلر – ژل برای جوانسازی پوست دست2019-09-09T08:31:52+00:00

 تزریق فیلر – ژل برای جوانسازی پوست دست

درحالی‌ که بسیاری از افراد ظاهر چهره را مبنای تشخیص سن ما می‌دانند، دست‌های ما نیز می‌تواند شاخصی از سن ما باشد. دست‌های ما به‌طور دائم در معرض عوامل مختلف محیطی قرار دارند، و با افزایش سن، تغییرات مرتبط با روند پیری، ازجمله لکه‌های پوستی، از دست رفتن حجم و نازک شدن پوست در دست‌ها پدیدار می‌گردد. بنابراین، جوان کردن پوست دست می‌تواند روند پیری را معکوس کرده و ظاهری جوان‌تر در دست‌ها ایجاد کند.

جوان‌سازی دست به مجموعه‌ای از روش‌های زیبایی اشاره دارد که می‌تواند موجب بازیابی ظاهر جوان دست‌ها گردد. در این راستا گزینه های درمانی متعددی مطرح می باشند. این گزینه‌های درمانی عبارت‌اند از: تزریق چربی، تزریق ژل، آی پی ال، لیزر فرکشنال، لایه‌برداریشیمیایی، میکرودرم ابریژن و اسکلروتراپی. این روش‌های درمانی بی‌خطر بوده و در رفع چین‌وچروک دست، لکه‌های پیری، لکه‌های قهوه‌ای و برجستگی رگ‌های دست کاملاً مؤثر بوده و در بازیابی حجم ازدست‌رفته دست به‌گونه‌ای موفق عمل کرده‌اند.

مزایای تزریق فیلر – ژل پشت دست

تزریق ژل به پشت دست ها دارای مزایای قابل توجهی می باشد و موجب می شود که افراد از اعتماد به نفس بالایی برخوردار شوند چرا که زیبایی ظاهری دستانشان به حالت اولیه و دوران جوانی بازگشته است.

  1. بالا بودن میزان دوام و ماندگاری تزریق ژل به پوست
  2. حصول نتایجی عالی و بسیار طبیعی که پوست دست را دقیقا همانند حالت جوان و اولیه آن نشان می دهد.
  3. تزریق ژل به پشت دست یک روش ایمن و بی خطر است.
  4. این شیوه نیازی به گذراندن دوران نقاهت طولانی مدت ندارد.
  5. هزینه تزریق ژل پشت دست در مقایسه با سایر روش های زیبایی بسیار مناسب تر و کمتر است.
  6. پر حجم شدن پوست پشت دست و از بین رفتن تمامی چروک ها و نقص های آن
  7. نرم و صاف تر شدن پوست دست
  8. افزایش میزان جذابیت و زیبایی پوست پشت دست
  9. از بین رفتن زبری و خشکی و لاغری دست و رفع حالت توخالی بودن بین نواحی مختلف پشت دست

چروک های ایجاد شده در ناحیه پشت دستان پس از صورت دومین ناحیه ای است که بسیار در معرض دید قرار دارد. تزریق ژل پشت دست یکی از روش های جوانسازی و زیباسازی پوست است که چروک و لاغری این قسمت را از بین خواهد برد. تزریق ژل می‌تواند بهبود قابل‌توجهی در ظاهر دست‌های پیر ایجاد کرده، رگ‌ها و تاندون‌های برجسته را پنهان و محو کرده و ظاهری گوشتالو، پر و جوان در دست‌ها ایجاد نماید. پس از تزریق ژل، دست‌ها گوشتالوتر شده و ظاهری پرتر و جوان‌تر در دست‌ها ایجاد می‌شود. علاوه بر این، ژل‌ها موجب رفع چین‌وچروک‌ها نیز می‌شوند. فرمول‌بندی ژل شفاف اسید هیالورونیک، که در محصولاتی چون ژوویدرم و رستالین یافت می‌شود، به‌گونه‌ای خاص انجام‌گرفته تا مانند اسید هیالورونیک بدن شما عمل کند، و درنهایت به‌طور طبیعی تجزیه می‌گردد. به‌منظور ایجاد راحتی بیشتر و به حداقل رساندن درد مرتبط با تزریق، از کرم‌های بی‌حس‌کننده موضعی یا مسدودکننده‌های عصب قبل از تزریق استفاده می‌شود. بیماران می‌توانند در همان روز درمان فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرند. هرگونه تورم یا کبودی جزئی به‌سرعت برطرف می‌گردد. گرچه ژل های متنوعی برای تزریق به دست جهت جوانسازی آن وجود دارد اما بهترین ژل آبرسان پوست اسید هیالورونیک می باشد که باعث جذب آب توسط پوست می شود و با پوست بدن نیز سازگاری بیشتری دارد، مقدار مورد نیاز ژل در پشت دست ها برای هر بیماری متفاوت می باشد و به آناتومی دست و نظر بیمار و تشخیص پزشک وابستگی خواهد داشت .