شماره تماس : 02177941954 / 02177946811 / 09107241891 / ساعت کاری از 10صبح تا 8 بعد از ظهر

تزریق فیلر – ژل برای زاویه سازی صورت

/تزریق فیلر – ژل برای زاویه سازی صورت
تزریق فیلر – ژل برای زاویه سازی صورت2022-03-02T21:47:10+00:00

زاویه سازی فک صورت

تزریق فیلر یا ژل برای زاویه سازی صورت به عنوان یکی از روش های زیباسازی صورت، مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و از آنجایی که استفاده از این روش مزایای زیادی دارد از این رو با وجود هزینه مناسب یک روش خوب به عنوان یک روش سرپایی در زمره عمل زیبایی محسوب می گردد.

پزشکان، زاویه دار بودن صورت را برجسته بودن برخی از نواحی صورت می دانند که موجب افزایش زیبایی چهره می گردد.

به طور کلی می توان گفت ظاهر صورت شامل سه جزء اصلی پوست، بافت های نرم و استخوان های زیرین می باشد. حجم و موقعیت ژل، یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در ایجاد تناسب و هارمونی چهره می باشد. وجود زوایا در صورت تمامی افراد دیده نمی شود اما امروزه روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آنها می توان فرم جدید و زیبایی را در صورت ایجاد کرد.

از مهم ترین بخش های صورت که زاویه دادن به آن قسمت موجب افزایش زیبایی ظاهری صورت می شود، فک و گونه ها می باشند. اندازه و شکل فک باید با صورت هماهنگی داشته باشد زیرا عقب یا جلو بودن فک ترکیب صورت را نازیبا جلوه می دهد.

روش زاویه دار کردن صورت با تزریق فیلر – ژل

زاویه سازی فک اولین بخش از صورت می باشد که با برجسته کردن آن، صورت به صورت کات دار دیده می شود و استخوان فک تحتانی به طرف گوش ادامه پیدا می کند.

یکی از روش های زاویه سازی صورت، تزریق ژل می باشد. تزریق ژل برای برجسته کردن نواحی صورت موجب ایجاد تغییرات تاثیرگذاری در قسمت های مختلف صورت می گردد.

تزریق ژل یک روش غیر جراحی است که برای زاویه دار کردن فک و صورت مورد استفاده قرار می گیرد. با تزریق ژل پوست حالت ارتجاعی پیدا می کند و از حجم بیشتری برخوردار می شود.

برای زاویه دار کردن فک، ابتدا باید تحت نظر پزشک متخصص آناتومی صورت فرد مورد بررسی قرار گیرد و میزان ژل و همچنین ناحیه تزریق ژل مشخص شود. این عمل حدود چند دقیقه بیشتر زمان نمی برد و روشی بدون خطر و کم عارضه است. تزریق ژل باید با دقت کافی در نقطه مورد نظر انجام گیرد تا از بروز عوارض جلوگیری شود.

تزریق بوتاکس، تزریق ژل، تزریق چربی، پروتز و لیفت با نخ لیفتینگ برای زاویه دار کردن فک استفاده می گردد . نتیجه فوری، عدم نیاز به جراحی، دوره نقاهت کوتاه و اصلاح فرم صورت از مزیت های زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل می باشد.

تزریق فیلر – ژل و بهبود اندازه، شکل و تقارن خط فک در صورت

1-  بهبود اندازه فک : برخی از بیماران نیاز به تزریق ژل پوستی دارند تا خط آرواره شان را تا جایی نزدیک اطراف گوش شان بالا ببرند.

2- بهبود شکل فک : برخی از بیماران نیاز به حجم بیشتری در جلوی فک خود در چانه دارند و برخی از بیماران نیاز به حجم بیشتر در گوشه فک خود دقیقاً زیر گوش دارند و بعضی از آنها فقط نیاز به مرتب کردن خط فک با توجه به فک پایین شان با تزریق در شیار پیش فکی دارند: بیمار، ارزیابی خواهد شد و دکتر با بیمار درباره آناتومی و نحوه بهبودی آن ها، بحث خواهد کرد.

3- بهبود خط فک بعد از جراحی پلاستیک : اغلب خطوط فک در نزدیکی گوشها پس از جراحی پلاستیک بد شکل می شود. تزریق ژل پوستی برای بازسازی این ناحیه می تواند ظاهر طبیعی تری ایجاد کند.

4- بهبود خطوط فک از کار افتاده : در حالیکه ما پا به سن می گذاریم، نظم ساختاری خط آرواره ما از بین می رود. این را می توان با تزریق ژل پوستی جبران کرد.

5- تقارن خط فک : عدم تقارن خط فک را می توان با درمان تزریق ژل پوستی بهبود بخشید.