شماره تماس : 02177941954 / 02177946811 / 09107241891 / ساعت کاری از 10صبح تا 8 بعد از ظهر

لیزر فرکشنال

/لیزر فرکشنال
لیزر فرکشنال2019-07-28T15:34:04+00:00

لیزر فرکشنال به عنوان یک ترفند ضدپیری و به منظور جوا­ن­سازی پوست مورد استفاده قرار می­ گیرد. در هر جلسه، مقدار زیادی از خطوط ریز، چروک­ها، لکه­ هایی که بر اثر بالا رفتن سن بر روی پوست نمایان شده ­اند و همچنین قسمت­ های ناصاف سطحی از روی پوست مورد هدف قرارگرفته و لایه ­برداری می­ شوند.

لیزر فرکشنال روش نوینی برای رفع چین و چروک­های سطحی، برطرف کردن کک مک و لکه های پوستی و همین­ طور جوان ­سازی پوست از طریق لیزر co2  به طور موثر و با کمترین زمان بهبودی می­ باشد.

پس از انجام لیزر فرکشنال و بعد از گذشت نهایتاً 3 ماه، فرد می­ تواند شاهد پوستی شفاف، جوان و بدون عارضه­ های پوستی سطحی باشد.

لیزر فرکشنال، یک روش درمان ایمن و غیر تهاجمی به شمار می ­رود که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، اشعه لیزر را به هزاران اشعه میکروسکوپیک تقسیم می­ کند، در نتیجه فقط بخشی از پوست تحت تأثیر اشعه قرار می­ گیرد. اشعه­ های تخریب اپیدرم و درم به صورت ستونی و نازک به این لایه ها وارد می­ شوند. لیزرفرکشنال حد واسط لیزرهای تخریبی و غیرتخریبی است. در حالی­که لیزرهای تخریبی فقط روی اپیدرم (سلولهای سطح پوست) اثر گذاشته و لیزرهای غیر تخریبی فقط روی درم (لایه میانی پوست) مؤثر است، لیزر فرکشنال هم­ زمان روی اپیدرم و درم مؤثر است. این بدین معنی است که لیزر فرکشنال بدون آسیب زدن به بافت های سالم به ترمیم بافت ها و سلول­ های آسیب دیده پوست می­ پردازد.

لیزر فرکشنال، مدت زمان کوتاهی نیاز دارد. نسبت به شیوه­ های قبلی، ریسک و عوارض کمتری دارد. از لحاظ هزینه، به صرفه­ تر است. به لایه­ های سطحی پوست (اپیدرم) آسیب نمی­ رساند. زمان بهبودی کوتاه است، به گونه­ ای که می توان 3 روز بعد فعالیت­های اجتماعی را آغاز کرد. لیزر فرکشنال برای نواحی مختلف صورت و همین­ طور پلک بالا و پایین مورد استفاده قرار می­ گیرد. در جلسه اول هم بهبودی چین و چروک و قوام پوست را می­ توان مشاهده کرد. برای هر نوع پوستی قابل انجام و مناسب می­ باشد. لیزر فرکشنال هر دو امکان لایه ­برداری و کلاژن­ سازی را به طور هم ­زمان انجام می­ دهد. امکان تنظیم کردن طیف لیزر، برای کاربردهای جوان­ سازی، برطرف­ کردن ضایعات عروقی و از بین بردن کک و مک در لیزر فرکشنال وجود دارد. لیزر فرکشنال افتادگی پوست را برطرف کرده و باعث بهبود چین و چروک­های سطحی می ­شود.

لیزر فرکشنال، باعث کلاژن سازی و جوان سازی پوست، رفع افتادگی پوست و قوام بخشیدن به آن، رفع یا کاهش چین و چروک­های گردن و دست، رفع چین و چروک­های سطحی صورت، لایه برداری پوست، بسته شدن یا کاهش منافذ باز پوست، بهبودی لکه­ های مقاوم به درمان، برطرف ­کردن جای ترک­ های دوران بارداری و یا خطوط بخیه، رفع اسکار جوش، سالک یا جای به­ جا مانده از جراحی یا سوختگی، برطرف ­کردن خال­ های سطحی پوست، رفع لکه­ ها و کک و مک های پوستی، یکنواخت و روشن­ تر شدن رنگ پوست، رفع­ کردن آسیب­ های پوستی که در نتیجه افزایش سن یا تابش آفتاب به وجود آمده است، می­ شود.

لیزر فرکشنال در خانم های باردار و شیرده، افراد مبتلا به دیابت یا ضعف سیستم ایمنی، افراد حساس به نور، افرادی که پوست تیره دارند، افراد مبتلا به عفونت و هرگونه بدخیمی و افرادی که در 6 ماه گذشته، داروی ایزوتروتینوئین مصرف می­ کرده اند، منع استفاده دارد.

پس از طی کردن دوران بهبودی و ساخت کلاژن در مدت 3 ماه تاثیرات عمده این لیزر در جوان سازی و برطرف کردن تیرگی­ های پوستی قابل مشاهده خواهد بود. معمولا به منظور دستیابی به نتایج بهتر، حدود 4 تا 6 جلسه درمان از طریق لیزر فرکشنال نیاز می ­باشد که باید با فواصل یک­ ماهه انجام شود. موفقیت درمان پوست توسط لیزر فرکشنال را بین 50 تا 70 درصد گزارش کرده اند.

در کلینیک زیبایی دکتر ترنم لطفی، مفتخر هستیم خدمات تزریق بوتاکس،  تزریق ژل و چربی،  لیزر موهای زائد،  لیزر فرکشنال،  میکرونیدلینگ،  میکرودرم ابریژن،  مزوتراپی،  برداشتن خال،   درمان لک، اسکار و ملاسما را با بهترین دستگاه ها و نازل ترین قیمت در منطقه شرق تهران و میدان هفت حوض انجام می دهیم.

 

آخرین مقالات در سایت کلینیک زیبایی دکتر ترنم لطفی :

هفت نکته در مراقبت از پوست دور چشم و پلک

جلوگیری از پیر شدن پوست صورت با چند تمرین خانگی

میکرودرم ابریژن با پوست ما چه میکند؟

آیا کمبود روی داریم؟

فواید پوست موز

ریزش مو و علّت های آن

رتین A جادوی جوانی

تزریق ژل یا چربی؟

بوتاکس چیست