شماره تماس : 02177941954 / 02177946811 / 09107241891 / ساعت کاری از 10صبح تا 8 بعد از ظهر

تزریق فیلر (ژل) زیر چشم

/تزریق فیلر (ژل) زیر چشم
تزریق فیلر (ژل) زیر چشم2019-09-08T00:22:32+00:00

تزریق فیلر (ژل) زیر چشم

با بالا رفتن سن، کانال زیر چشم که مجرای اشکی نامیده می شود، عمیق تر شده و صورت ما را خسته تر و پیرتر نشان می دهد. سیاهی و گودی زیر چشم برای بعضی زنان و مردان تبدیل به یک مشکل در زیبایی چهره شده است. حتی در برخی از جوانان در زیر چشم ها به دلایل ژنتیکی یا در پی دلایل دیگری مانند آلرژی و مصرف الکل، حلقه های سیاه در زیر چشم شکل می گیرند. تزریق فیلر، با مخلوطی از ماده ای به نام اسید هیالورونیک که در بافت بدن موجود است، انجام می شود. محتوای این ژل تزریقی اسید هیالورونیک به طور خاص برای درمان قسمت های ظریف و حساس دور چشم طراحی شده است. اسید هیالورونیک که به طور طبیعی در پوست یافت می شود باعث رطوبت، کشش و استحکام پوست می شود. تزریق برای زیر چشم با یک ژل ویژه انجام می شود. این ژل حاوی اسید هیالورونیک، ویتامین ها، مواد معدنی، اسید آمینه و آنتی اکسیدان است.

تزریق دور چشم با فیلر برای رفع سیاهی، گودی، چروک های ریز، پف زیر چشم و کانال های زیر چشم که با بالا رفتن سن عمیق تر شده اند، انجام می شود. تفاوت فیلر زیر چشم با سایر فیلرها این است که تمام مشکلات مربوط به دور چشم را با یک بار تزریق درمان می کند. البته قبل از هر چیز متخصص زیبایی باید در مورد انجام تزریق نظر بدهد.

فیلر حاوی اسید هیالورونیک در انژکتورهای استریل و آماده، نگهداری می شود. در صورت لزوم، دکتر زیبایی فیلر را در نقاط مورد نیاز و در مقادیر مناسب اعمال می کند. فیلر در زیر بافت ها و روی استخوان تزریق می شود. فیلر را باید به صورت یکنواخت تزریق کرد. متخصص پوست بعد از تزریق شروع به ماساژ دادن دور چشم می کند.

قبل از بهره مندی از این ژل های پر کننده گودی زیر چشم، بهتر است علت تیرگی و گودی زیر چشم را بدانید. در این صورت درمان آسان تر خواهد شد. اگر این گودی و سیاهی از کمبود ویتامین و مواد معدنی یا اختلال در وضعیت سلامتی بدن است، ابتدا آن را درمان و آن گاه به فکر تزریق فیلر زیر چشم باشید.

عوامل ژنتیکی از مهم ترین دلایل تیرگی و فرو رفتگی زیر چشم می باشد. کسانی که به تیرگی و گودی زیر چشم در جوانی دچار هستند، به احتمال زیاد به دلیل ژنتیکی چنین موضوعی را تجربه می کنند. تزریق فیلر زیر چشم قادر به برطرف کردن گودی تا ۲ سال بوده و در کمترین زمان ممکن نیز تاثیر آن را مشاهده خواهید کرد.

این روش در ۲۰ دقیقه زمان اتفاق می افتد. بعد از انجام، درد نخواهد داشت و شما را از بستری یا استراحت بی نیاز خواهد کرد. ضمن اینکه ماندگاری ۲ ساله را به شما عرضه می کند. بیشتر مردم زمانی که با تیرگی دور چشم مواجه هستند، از آرایش های خاصی برای برطرف کردن آن بهره مند می شوند.

تزریق فیلر زیر چشم درمان ساده تر و آسان تری نسبت به جراحی زیبایی پلک، تزریق چربی یا لیفت چشم می باشد. توجه داشته باشید به طور کلی گودی زیر چشم از خلأ چربی زیر پوست نتیجه می شود. مهم ترین عامل بروز این عارضه، ژنتیک می باشد. یعنی این گونه افراد بعد از تولد از ذخیره چربی کمی برخوردارند و این موضوع با گودی زیر چشم خود را نشان می دهد. فرو رفتگی دور چشم طبیعی است و این موضوع از استخوان های اطراف ناشی می شود. عده ای از افراد این گودی را در نوع عمیق تری تجربه می کنند.

زمانی که پوست بدن از senescense سلولی عبور می کند، دیگر قادر به تولید سلول های مقاوم نمی باشد. این مسئله سبب تحلیل بیشتر پوست در نواحی اطراف چشم شده و پوست تیره تری را به وجود می آورد. بعد از تزریق فیلر زیر چشم بهتر است مراقبت های لازم برای بهبود پوست در این ناحیه را نیز مد نظر داشته باشید. به عنوان مثال از وضعیت ویتامین ها و مواد معدنی دریافتی خود آگاهی داشته باشید. رژیم غذایی نرمال، تامین رطوبت دور چشم و خواب به اندازه از عوامل مهمی برای به تعویق انداختن پیری می باشند.

آیا هنگام تزریق فیلر زیر چشم، دردی احساس می شود؟

تزریق دور چشم با استفاده از یک انژکتور ظریف توسط جراح پلاستیک یا متخصص زیبایی انجام می شود. برای کاهش درد، قبل از تزریق به محل مورد نظر، کرم بی حسی اعمال می شود. تغییر بلافاصله پس از تزریق فیلر، دیده خواهد شد، اما نتیجه ی دقیق معمولا بعد از یک هفته به دست می آید.

شایع ترین فیلر مورد استفاده برای زیر چشم از ماده ای به نام اسید هیالورونیک ساخته شده است. اسید هیالورونیک متشکل از زنجیرهای قندی متقاطع است که یک قوام ژل مانند ایجاد می کند. هیالورونیک اسید به طور طبیعی می تواند در پوست، چشم و مفاصل بدن یافت می شود. یکی از مزایای ژل اسید هیالورونیک، برگشت پذیری آنهاست.