شماره تماس : 02177941954 / 02177946811 / 09107241891 / ساعت کاری از 10صبح تا 8 بعد از ظهر

تزریق های زیبایی

/تزریق های زیبایی
تزریق های زیبایی2019-01-15T14:14:23+00:00

تزریق بوتاکس

کلینیک زیبایی دکتر لطفی با انجام تزریق بوتاکس و سایر پکیج های جوانسازی پوست ، زیبایی و جذابیت پوست شما را به ارمغان خواهد آورد.همانطور که می دانید در اولین  برخورد این چهره ی شماست که به یاد می ماند، می دانید که نیمی از جذابیت را چهره ی فرد شامل می شود. به همین دلیل نیاز است که پوست شما صاف و زیبا باشد تا جذابیت و زیبایی تان حفظ شود. به همین دلیل اغلب افراد برای رسیدن به زیبایی از روش های مختلف استفاده می کنند.
یکی از مشکلاتی که ممکن است برای پوست هر فرد به وجود آید ایجاد چین و چروک در پوست فرد است. این خود نشان دهنده ی این است که پوست نیاز به رسیدگی و مراقبت دارد. معمولا در برخی مواقع بنابر دلایلی ممکن است پوست دچار پیری شود.

برای حفظ زیبایی پوست راه های بسیاری وجود دارد اما یکی از راه هایی که بسیار موثر است و می تواند به راحتی چین و چروک و پیری پوستتان را رفع کند بوتاکس است. معمولا افرادی که قصد دارند جوانسازی پوست انجام دهند و پوستشان جوان و زیبا شود می توانند از بوتاکس استفاده کنند و در کمترین زمان به چهره ای جوان و  زیبا دست یابند.

سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم در حالت معمولی باعث بروز مسمومیت غذایی خواهد شد. با تغییر در ساختمان سم باکتری کلستریدیوم بوتولینوم بوتاکس ساخته می شود که با تزریق مقدار اندکی از آن اتفاقات بزرگی در پوست خواهد افتاد . از بوتاکس معمولا برای موارد زیادی استفاده می کنند. یکی از مهم ترین کاربردهای بوتاکس رفع چین و چروک و پیری پوست است. بوتاکس در واقع عضلات پوست را به طور موقت فلج می کند و با اینکار باعث صاف شدن پوست خواهد شد.

کاربردهای بوتاکس

برخی از کاربردهای بوتاکس عبارتند از:
⦁  بالا بردن ابروها

⦁  کاهش تعریق زیر بغل و کف دست

⦁  رفع خطوط افقی پیشانی
⦁  درمان دردهای موضعی
⦁  کاهش نمایش لثه در خندیدن
⦁  رفع چین و چروک گردن
⦁  رفع خطوط خنده صورت
⦁  رفع چین و چروک بین ابروها
 ⦁  از بین بردن چین و چروک کنار چشم

برخی از علل پیری پوست عبارتند از :

⦁  عدم مراقبت کافی از پوست
⦁  نازک شدن پوست
⦁  تغییرات استخوانی صورت
⦁  تغییرات هورمونی
⦁  نور خورشید
⦁  مسائل ژنتیکی
⦁  بیماری های پوستی
⦁  آلودگی شیمیایی

قیمت تزریق بوتاکس (سال 1395):

دور چشم: 70 هزار تومان
خط اخم: 70 هزار تومان
خطوط پیشانی: 70 هزار تومان
چروک دورلب : 50 هزار تومان
چروک روی بینی: 50 هزار تومان

تزریق بوتاکس زیر بغل: 250 هزار تومان

نمونه تزریق ژل لب: