شماره تماس : 02177941954 / 02177946811 / 09107241891 / ساعت کاری از 10صبح تا 8 بعد از ظهر

هایفوتراپی جهت لیفت صورت و رفع غبغب

//هایفوتراپی جهت لیفت صورت و رفع غبغب

هایفوتراپی جهت لیفت صورت و رفع غبغب

هایفوتراپی چیست؟

 

در این قسمت تابش امواج ماورای صوت به پوست بر اساس فرکانس و انرژی تنظیمی تا قسمتهای عمقی پوست و در سطح بافت فاسیای عضلانی و درم میانی نفوذ میکند .

با تمرکز کانونی این امواج در سطوح ذکر شده یک اسیب حرارتی کنترل شده در الیاف بافت همبند پوست ایجاد میگردد که منجر به تحریک روند بهبودی ودوباره سازی الیاف کلاژن و در نهایت جوانسازی پوست میگردد.

 

اثر هایفو چه زمانی ظاهرمیشود؟

 

با توجه به عمق نفوذ و اثر برفاسیای عضلانی پوست معمولا بلافاصله بعد از انجام هایفو بهبود اولیه به خاطر انقباض  جمع شدگی این لایه ظاهر میشود و در طی 3-6 ماه به علت روند دوباره سازی رشته های کلاژن پوست اثر هایفو بارزتر و کاملتر میشود.

 

 

اثر بالینی هایفو بر پوست چگونه است؟

 

انجام صحیح هایفو باعث بالارفتن نسبی و قابل توجه ابروها سفتی پوست صورت بالاامدن و لیفت ناحیه چانه بهبود غبغب و بهبود نمای افتادگی پوست ناحیه گردن میشود.

 

در یک دوره درمان نیاز به چند جلسه هایفو میباشد؟

 

برخلاف روش های لیزری معمولا انجام یک جلسه هایفو برای مدت چندسال کافی هست.

 

 

مزیت روش هایفو نسبت به سایر روشهای لیفتینگ صورت چیست؟

 

هایفو روشی کاملا موثر ایمن و تایید شده حتی توسط سازمان غذا-داروی امریکا (FDA)

در درمان افتادگی پوست هست اما کاملا غیرتهاجمی بوده و کوچکترین اسیبی به سطح پوست نمیزند.

برخلاف روش های جراحی و لیزر بعد از انجام هایفو شواهدی از برش بخیه کبودی قرمزی زخم و التهاب بر روی پوست دیده نمیشود و فرد به راحتی میتواند کارهای معمول روزمره خود را ادامه دهد و نیاز به استراحت و نقاهت خاصی نیست.

دومین نکته اینکه انجام تنها یک جلسه هایفو باعث بروز بهبودی به مدت یک تا سه سال میگردد و برخلاف روش های لیزری نیاز به تکرار ماهیانه چندین جلسه نیست.

ناگفته نماند چون پوست بافتی زنده و پویا هست بعد از هر روش جوانسازی روند تغییرات سنی ادامه میابد و عملا هیچ روشی اثری دائمی ندارد اما اثر هایفو با یک جلسه درمان تا مدتی طولانی به ویژه در صورت رعایت اصول نگهداری پوست باقی میماند.

 

*از نظر اقتصادی در مقایسه با روشهای جراحی انجام هایفو کم هزینه تر می باشد.

 

هایفو مناسب چه افرادی است؟

 

براساس مطالعات انجام شده اثر بخشی هایفو در موارد شلی و افتادگی خفیف تا متوسط پوست اثر بخشی قابل ملاحظه ای دارد ولی انجام ان در موارد شلی و افتادگی های بسیار شدید پوست شاید کمتر موثر باشد.

در موارد افتادگیهای شدید پوست بر اساس وضعیت عمومی مانند سن بیماریهای زمینه ای و ترجیح افراد مراجعه کننده باید در مورد لیفت جراحی یا هایفو تصمیم گرفت.

از طرفی در افرادی که به هر دلیلی مانند وجود بیماریهای زمینه ای یا حتی ترس از جراحی مایل به انجام جراحیهای لیفتینگ نمیباشند هایفو انتخاب مناسبی برای بهبود افتادگی پوست میباشد.

ما مفتخریم که در کلینیک زیبایی دکتر ترنم لطفی انواع خدمات را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت خدمت شما دوستان ارائه میکنیم و همواره برآنیم که رضایت شما عزیزان را بیش از پیش جلب کرده و اعتماد شما به ما روز افزون باشد.

 

 

 

2021-01-31T17:10:45+00:00ژانویه 31st, 2021|جوان سازی پوست|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه